DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Reportáže z našich akcíOtvírání lanového centra a Loděnice Vltava
Neděle 8. dubna od 10 do 17 hodin bude patřit v lanovém centru na Libeňském ostrově všem příznivcům lezení a vodáctví. Po zimě zahajuje lanové centrum svou činnost a láká všechny Pražany ke zdolání svých fyzických hranic.
Stanice přírodovědců zve na výstavu Tajuplné ostrovy
V týdnu od 23. do 29. dubna připravila Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy výstavu Tajuplné ostrovy, kterou lze navštívit každý den mezi 9. a 18. hodinou.
Čarodějnice na Ladronce 2018
V pondělí 30. dubna proběhla v areálu Ladronka tradiční akce Městské části Prahy 6 u příležitosti pálení čarodějnic. Součástí akce byla i workshopová zóna Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy.
Lhotka 1018-2018
Pražské domy dětí a mládeže zvou na výlet do Lhotky u Mělníka
Dejvický den dřeva
V sobotu 26. května od 10 do 16 hodin se před budovou Stanice techniků DDM hl. m. Prahy v Podbabě uskuteční druhý ročník rodinné akce Dejvický den dřeva.
NENÍ VYPLNĚNO
Vynášení Morany aneb vítání jara v Karlínském Spektru
V sobotu 24. března proběhne od 9 do 17 hodin v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy na Karlínském náměstí akce Vynášení Morany aneb Vítání jara.
Vítání jara na Stanici techniků v Podbabě
V sobotu 24. března se na Stanici techniků v dejvické Podbabě v Praze rozloučili se zimou v duchu lidových tradic. Od jedné hodiny odpolední zde probíhala akce Vynášení Morany aneb Vítání jara, která byla spojena s velikonočními dílnami.
Přehlídka dětských divadelních souborů startuje
Otvírání je každoroční přehlídka dětských divadelních souborů, z níž mohou přes obvodní a krajská kola postoupit vybrané inscenace až na celostátní přehlídku Dětská scéna.
Karlínský večírek s klubem hráčů deskových her
Klub hráčů deskových her Deska pořádá tento pátek, 19. ledna, od 18 hodin první hrací večírek s přespáním v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy.
Vánoční den s techniky
Stanice techniků DDM hl. m. Prahy připravila na sobotu 16. prosince od 10 do 15 hodin letos poslední Den s techniky, který se ponese ve vánočním duchu.
Postřehový závod prověří paměť dětských i dospělých závodníků
Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy zve všechny zájemce 10. prosince od 13 hodin na druhý ročník akce Postřehový závod.
Dejte vysvědčení k ledu
V pátek 2. února se na Letenské pláni uskutečnila akce DDM hl. m. Prahy "Dejte vysvědčení k ledu".
Karlínský masopust 2018
Jubilejní 15. ročník Karlínského masopustu se mohl pochlubit skvělým programem a spoustou dobrot.
Karlínské Spektrum zve na multižánrový hudební festival
Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy pořádá v neděli 8. října již čtvrtý ročník multižánrového hudebního festivalu Street Happening of Karlín 2017.
Hra „Prahou křížem krážem“ napsala další ročník
Zasáhnout laserem terč, odhalit neviditelné písmo nebo roztočit kolo vodního mlýna – to všechno jste mohli dokázat o víkendu v pražské Stromovce. V neděli 5. listopadu se zde konal již šestý ročník velmi oblíbené akce pro rodiče a děti Prahou křížem krážem.
Seminář seznamoval studenty s řečnickým uměním
Již počtrnácté se v Klubu Klamovka DDM hl. m. Prahy uskutečnil třídenní seminář řečnického umění pro studenty středních škol s názvem Řečniště. Tentokrát se akce zúčastnilo více jak dvacet studentů ve věku 15–17 let z Gymnázií Christiana Dopplera a Na Pražačce.
Divadelní přehlídka ŠESTKAFEST s nabídkou nejen pro děti
Stanice techniků pořádala o víkendu 24.–26. listopadu divadelní přehlídku plnou skvělých představení a workshopů nejen pro děti s názvem ŠESTKAFEST.
Volnočasové organizace představily svou činnost
Pod záštitou pražských domů dětí a mládeže proběhl ve čtvrtek 7. září v pořadí již čtrnáctý ročník oblíbené akce Zastávka volný čas.
Festival vědy napsal své nové pokračování
Ve středu 6. září proběhl na travnaté ploše u Vítězného náměstí (Kulaťáku) na Praze 6 a v prostorách Národní technické knihovny další ročník akce nazvané Festival vědy, která populárním a interaktivním způsobem představila přírodovědné a technické obory.
Medobraní na Stanici přírodovědců
V pondělí 18. září proběhne na Stanici přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy na Smíchově od 14 do 18 hodin každoroční Medobraní. Akce je určena především pro děti, ale také pro všechny milovníky včel.
Výstava Za zavřenými dveřmi
V týdnu od 9. do 15. října připravila Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy výstavu s názvem Za zavřenými dveřmi, na které budete moci každý den mezi 9. a 18. hodinou spatřit zvířata, rostliny a přírodniny, které nejsou běžně při návštěvě Stanice přírodovědců k vidění.