DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Reportáže z našich akcí

Zahradní železnice ve Stanici techniků slavnostně zahájí provoz
V pondělí 3. června v 17 hodin bude za přítomnosti primátora hl. m. Prahy Zdeňka Hřiba slavnostně zahájen provoz modelového kolejiště před Stanicí techniků DDM hl. m. Prahy.
Dejvický den dřeva
V sobotu od 10 do 16 hodin se na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy v Podbabě uskuteční třetí ročník rodinné akce Dejvický den dřeva.
Lhotka 2019 – výlet plný zábavy i záchrana pohádkové říše
Pražské domy dětí a mládeže zvou v sobotu 18. května od 10 do 16 hodin na rodinný výlet plný zábavy do krásného prostředí táborové základny DDM hl. m. Prahy Lhotka u Mělníka.
Čarodějnice na Ladronce 2019
V úterý 30. dubna proběhla v areálu Ladronka tradiční akce Městské části Prahy 6 – pálení čarodějnic. Součástí akce byla i workshopová zóna Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy.
Čarodějnice v Loděnici Vltava
V pátek 26. dubna od 15.30 lze prožít příjemné odpoledne v krásném prostředí Loděnice Vltava DDM hl. m. Prahy. Těšit se můžete na čarodějnické úkoly, lanové aktivity, projížďky na lodičkách. Vstup čarodějů a čarodějnic v náležitém úboru vítán.
Čarodějnice na Stanici přírodovědců
Letošní „Čarodějnice“ na Stanici přírodovědců DDM hl. m. Prahy proběhnou v neděli 28. dubna od 15 do 18 hodin souběžně s mezinárodním projektem City Nature Challenge, jehož hlavním cílem je seznámit veřejnost s rozmanitostí místní fauny a flóry.
V Praze vítali jaro, Morana skončila ve Vltavě
V sobotu 23. března proběhl na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy v Podbabě druhý ročník akce Vynášení Morany aneb Vítání jara.
Dětský večírek nabídne deskové hry i návštěvu divadla
Deska – Klub hráčů deskovek Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy pořádá od pátku 15. března (17 hodin) do soboty 16. března (11 hodin) večírek s přespáním, který je tentokrát ozvláštněn tím, že nejdříve děti půjdou za kulturou do divadla a následně si zahrají oblíbené deskové hry.
Karlínský masopust 2019 potěší děti i dospělé návštěvníky
Karlínské náměstí ožije v sobotu 2. března již pošestnácté masopustním veselím. Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy a Městská část Praha 8 připravily bohatý kulturní program pro děti i dospělé na celé odpoledne, od 13 do 19 hodin. Hlavní část proběhne na Karlínském náměstí.
Výchova draků v Čechách aneb Bojovka ve Stromovce
Pražské domy dětí a mládeže zvou v pátek 8. března od 17 do 22 hodin na rodinný zábavný večer v parku Stromovka. Tématem bojovky bude Výchova draků v Čechách.
Stanice přírodovědců zve na výstavu Na skle a ve skle
V týdnu od 4. do 10. března připravila Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy výstavu Na skle a ve skle, kterou lze navštívit každý den mezi 9. a 18. hodinou.
Den s techniky tentokrát ve znamení masopustu
V sobotu 9. února proběhla na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy pravidelná akce Den s techniky, tentokrát ve znamení nadcházejícího masopustu. Akce odstartovala v 10 hodin v budově Stanice techniků v Podbabě a trvala do 15 hodin.
Masapustý den s techniky
Stanice techniků DDM hl. m. Prahy zve v sobotu 9. února od 10 do 15 hodin na „Masa pustý“ Den s techniky. Tradiční akce se tentokrát ponese ve znamení nadcházejícího masopustu.
Výletník pro seniory: oblíbená součást projektu věnovaného Dlouhomladým
Projekt Dlouhomladí, který garantuje Informační centrum mládeže DDM hl. m. Prahy za podpory magistrátu a který je určený seniorům nad 60 let, probíhá na několika střediscích Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy už třetím rokem.
Foto na šňůře - soutěžní příležitost pro mladé autory
Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy vyhlašuje 26. ročník fotografické soutěže "Foto na šňůře" s letošním tématem "Voda".
Paměť jsme my aneb Netradiční divadelní představení v nádražní hale
V neděli 27. ledna se odehraje v centrální hale Masarykova nádraží od 19 hodin netradiční divadelní představení. Děti ve věku 10-17 let ztvární šest příběhů na téma holokaustu ze sbírky Paměť národa.
Setkání příznivců deskových her v Karlínském Spektru
V pondělí 14. a 28. ledna proběhne od 15 do 18 hodin v Karlínském Spektru na Karlínském náměstí v Praze další setkání příznivců deskových a karetních her – klubu Deska.
Hala na Kotlářce zve na turnaj, který propaguje nový sport
V sobotu 8. prosince se uskuteční v přetlakové hale na Kotlářce první ročník Baseball5 open turnaje BB5 Christmas Cup 2018.
Pražské kolo celosvětové robotické a přírodovědně soutěže se blíží
V sobotu 1. prosince proběhne v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy na Karlínském náměstí od 9.00 pražské kolo již třináctého ročníku celosvětové robotické a přírodovědně zaměřené soutěže First LEGO League.
Seminář řečnického umění v Klubu Klamovka
Již po patnácté se v Klubu Klamovka DDM hl. m. Prahy uskutečnil třídenní seminář řečnického umění pro studenty středních škol s názvem Řečniště. Akce proběhla od 12. do 14. listopadu a zúčastnilo se jí celkem 32 studentů ve věku 15-17 let z gymnázií Christiana Dopplera a Na Pražačce.
Karlínský večírek plný her
Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na pátek a sobotu, 23.–24. listopadu hrací večírek s přespáním.
Duše a dušičky aneb Halloween v oboře Hvězda
Městská část Prahy 6 uspořádala v sobotu 3. listopadu v oboře Hvězda další ročník oblíbené akce Duše a dušičky aneb Halloween.
Pen and Story - motivace nejen pro bilingvní děti
Soutěž o nejlepší anglicky psanou (nebo vyprávěnou) povídku byla původně inspirována pozorováním, že ve školách přibývá bilingvních dětí.
Prahou křížem krážem - tentokrát na téma krotitelé strašidel
Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na neděli 21. října již sedmý ročník stopovací hry pro rodinné týmy Prahou křížem krážem, letos s tématem Krotitelé strašidel.
Karlínské náměstí ožilo hudbou a dobrou náladou
V neděli 7. října se již popáté rozlehla Karlínským náměstím hudba, která všem příchozím přinesla dobrou náladu.
Turnaj v pétanque: soutěžící budou v Praze bojovat o zlaté prasátko
Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy a MČ Praha 6 zve všechny zájemce 30. září od 11 do 15 hodin na 2. ročník turnaje v pétanque – O zlaté prasátko.
Stadion Kotlářka v novém
Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy otevře slavnostně v pondělí 17. září v 15 hodin nově zrekonstruovanou atletickou dráhu.
Festival vědy 2018 - Technologie hýbou světem
Ve středu 5. září proběh na “Kulaťáku” v pražských Dejvicích již 6. ročník oblíbené akce Festival vědy. Na zelené ploše u Vítězného náměstí a letos i v přilehlé Technické ulici až k Národní technické knihovně nabídl festival 102 expozic vysokých škol, volnočasových středisek či pracovišť Akademie věd.
Zastávka volný čas 2018
Pražské domy dětí a mládeže zvou ve čtvrtek 6. září na v pořadí již čtrnáctý ročník oblíbené akce Zastávka volný čas.
Projekt Dlouhomladí má za sebou další úspěšnou sezonu
Projekt Dlouhomladí, který garantuje ICM při DDM hl. m. Prahy za podpory MHMP a který je určený seniorům nad 60 let, ukončil v červnu svou další sezonu.
Pražský festival sportu a volného času potěšil bohatou nabídkou
Na Letné se uskutečnil první ročník Pražského festivalu sportu a volného času. Proběhl od 16. do 20. června na velkém prostranství naproti fotbalovému stadionu Sparty.
Dejvický den dřeva
V sobotu 26. května od 10 do 16 hodin se před budovou Stanice techniků DDM hl. m. Prahy v Podbabě uskuteční druhý ročník rodinné akce Dejvický den dřeva.
Pražské domy dětí a mládeže zvou na výlet do Lhotky u Mělníka
Pražské domy dětí a mládeže zvou v sobotu 12. května 2018 od 10 do 16 hodin na rodinný výlet plný zábavy do krásného prostředí táborové základny DDM hl. m. Prahy Lhotka u Mělníka.​​​​​​​
Čarodějnice na Ladronce 2018
V pondělí 30. dubna proběhla v areálu Ladronka tradiční akce Městské části Prahy 6 u příležitosti pálení čarodějnic. Součástí akce byla i workshopová zóna Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy.
Stanice přírodovědců zve na výstavu Tajuplné ostrovy
V týdnu od 23. do 29. dubna připravila Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy výstavu Tajuplné ostrovy, kterou lze navštívit každý den mezi 9. a 18. hodinou.
Otvírání lanového centra a Loděnice Vltava
Neděle 8. dubna od 10 do 17 hodin bude patřit v lanovém centru na Libeňském ostrově všem příznivcům lezení a vodáctví. Po zimě zahajuje lanové centrum svou činnost a láká všechny Pražany ke zdolání svých fyzických hranic.
Zastávka volný čas 2018 představí činnost volnočacových organizací
Pražské domy dětí a mládeže zvou ve čtvrtek 6. září na v pořadí již čtrnáctý ročník oblíbené akce Zastávka volný čas.
Vynášení Morany aneb vítání jara v Karlínském Spektru
V sobotu 24. března proběhne od 9 do 17 hodin v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy na Karlínském náměstí akce Vynášení Morany aneb Vítání jara.
Vítání jara na Stanici techniků v Podbabě
V sobotu 24. března se na Stanici techniků v dejvické Podbabě v Praze rozloučili se zimou v duchu lidových tradic. Od jedné hodiny odpolední zde probíhala akce Vynášení Morany aneb Vítání jara, která byla spojena s velikonočními dílnami.
Přehlídka dětských divadelních souborů startuje
Otvírání je každoroční přehlídka dětských divadelních souborů, z níž mohou přes obvodní a krajská kola postoupit vybrané inscenace až na celostátní přehlídku Dětská scéna.
Karlínský večírek s klubem hráčů deskových her
Klub hráčů deskových her Deska pořádá tento pátek, 19. ledna, od 18 hodin první hrací večírek s přespáním v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy.
Vánoční den s techniky
Stanice techniků DDM hl. m. Prahy připravila na sobotu 16. prosince od 10 do 15 hodin letos poslední Den s techniky, který se ponese ve vánočním duchu.
Postřehový závod prověří paměť dětských i dospělých závodníků
Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy zve všechny zájemce 10. prosince od 13 hodin na druhý ročník akce Postřehový závod.
Dejte vysvědčení k ledu
V pátek 2. února se na Letenské pláni uskutečnila akce DDM hl. m. Prahy "Dejte vysvědčení k ledu".
Karlínský masopust 2018
Jubilejní 15. ročník Karlínského masopustu se mohl pochlubit skvělým programem a spoustou dobrot.
Karlínské Spektrum zve na multižánrový hudební festival
Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy pořádá v neděli 8. října již čtvrtý ročník multižánrového hudebního festivalu Street Happening of Karlín 2017.
Hra „Prahou křížem krážem“ napsala další ročník
Zasáhnout laserem terč, odhalit neviditelné písmo nebo roztočit kolo vodního mlýna – to všechno jste mohli dokázat o víkendu v pražské Stromovce. V neděli 5. listopadu se zde konal již šestý ročník velmi oblíbené akce pro rodiče a děti Prahou křížem krážem.
Seminář seznamoval studenty s řečnickým uměním
Již počtrnácté se v Klubu Klamovka DDM hl. m. Prahy uskutečnil třídenní seminář řečnického umění pro studenty středních škol s názvem Řečniště. Tentokrát se akce zúčastnilo více jak dvacet studentů ve věku 15–17 let z Gymnázií Christiana Dopplera a Na Pražačce.
Divadelní přehlídka ŠESTKAFEST s nabídkou nejen pro děti
Stanice techniků pořádala o víkendu 24.–26. listopadu divadelní přehlídku plnou skvělých představení a workshopů nejen pro děti s názvem ŠESTKAFEST.
Volnočasové organizace představily svou činnost
Pod záštitou pražských domů dětí a mládeže proběhl ve čtvrtek 7. září v pořadí již čtrnáctý ročník oblíbené akce Zastávka volný čas.
Festival vědy napsal své nové pokračování
Ve středu 6. září proběhl na travnaté ploše u Vítězného náměstí (Kulaťáku) na Praze 6 a v prostorách Národní technické knihovny další ročník akce nazvané Festival vědy, která populárním a interaktivním způsobem představila přírodovědné a technické obory.
Medobraní na Stanici přírodovědců
V pondělí 18. září proběhne na Stanici přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy na Smíchově od 14 do 18 hodin každoroční Medobraní. Akce je určena především pro děti, ale také pro všechny milovníky včel.
Výstava Za zavřenými dveřmi
V týdnu od 9. do 15. října připravila Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy výstavu s názvem Za zavřenými dveřmi, na které budete moci každý den mezi 9. a 18. hodinou spatřit zvířata, rostliny a přírodniny, které nejsou běžně při návštěvě Stanice přírodovědců k vidění.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Volný termín individuální lekce klasické kytary

  VÍCE INFORMACÍ
 • Možnost čerpání příspěvku - Aktivní město (Praha 5, Praha 6)

  VÍCE INFORMACÍ
 • Halloween neděle 24. 10.

  VÍCE INFORMACÍ
 • Poděkování

  VÍCE INFORMACÍ
 • KAZ – Klub anonymních záškoláků

  VÍCE INFORMACÍ